IC800SSI228RD2-CE Servo controller
❤ Add to collection
Weight:17.180KG
Description
GE IC800SSI228RD2-CE Servo controller
Product Introduction
Main functions and features:
Technical specifications:
Rated power: 228W
Rated voltage: 24V DC
Rated current: 9.5A
Peak current: 19A
Position resolution: 20 bits
Speed resolution: 0.1 rpm
Dimensions: 190mm x 70mm x 30mm